paź 02 2017 Zakup mebli: istotne czynniki przy ich wyborze...
Komentarze: 1

Remont mieszkania rzadko obejmuje jedynie pomalowanie sufitu i ścian. Odnawianiu pomieszczeń często towarzyszy decyzja o wymianie wyposażenia i zmianie umeblowania - zwłaszcza, gdy dotychczasowe ma już swoje lata. Na co zwracać uwagę?

Spójność koncepcji

Ważne jest, aby stylowe meble pasowały do siebie. Warto pomyśleć o zamówieniu zestawu szafek. Dobrze również jest kupować stół w komplecie z krzesłami. A jeśli nie komplet - to pasuje zadbać o to, aby kolorystyka była spójna. Najlepiej zdecydować się na jeden kolor (dąb, wiśnia, sosna lub inne) - taki, który będzie również pasował do koloru ścian.

Pojemność mebli

Czynnik ten ma znaczenie zwłaszcza w małych mieszkaniach, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca na przechowywanie wszystkiego. Wówczas można rozważyć zakup zestawu mebli na wymiar, robionych na zamówienie. Dzięki temu przestrzeń zostanie optymalnie wykorzystana, a meble będą się dobrze prezentować.

Koszty zakupu

W przypadku, gdy wymienia się umeblowanie co pewien czas, nie warto inwestować w bardzo drogie wyposażenie. Bardziej luksusowe meble opłaca się natomiast kupić, jeśli mają one posłużyć przez długie lata. Wówczas jakość ma znaczenie - porządne meble nie będą ciemnieć i łatwo się niszczyć. Trzeba pamiętać o odpowiednie dbanie o nie za pomocą specjalnych specyfików, dostępnych na rynku.


stylowemebelki : : meble
Delicious65
13 kwietnia 2018, 17:12
Wartościowe porady. Styl w meblach dziś coraz ważniejszy. Juz nie tylko "mają działać :)

Dodaj nowy komentarz