Archiwum 10 października 2017


paź 10 2017 Drewniane łóżka - wygoda i elegancja
Komentarze: 1

Tapczany, wersalki, narożniki, łóżka drewniane - wybór mebli do spania jest ogromny. Decyzja o tym, który z nich będzie najbardziej odpowiedni, powinna zostać podjęta po przeanalizowaniu kilku cech. Czym kierować się przy wyborze łóżek?

Wygoda - jak sobie pościelisz tak się wyśpisz

Jeżeli chodzi o łóżka, to kluczową kwestią jest ich wygoda. Najbardziej popularne w ostatnich latach są łóżka drewniane z materacami. Materace dostępne są w różnych wariantach, dzięki czemu w zależności od indywidualnych preferencji, można zdecydować się na materac twardy lub miękki. Wersalki czy narożniki doskonale sprawdzają się jako mebel do spania dla gości, jednak niekoniecznie do codziennego użytku.
Stylistyka - harmonia wystroju wnętrz

Oprócz wygody, bardzo ważne jest także to, jak łóżko od Meble Genua wygląda. Jest to bardzo istotna kwestia, zwłaszcza jeżeli sypialnia połączona jest z pokojem dziennym. W takim przypadku należy zadbać o to, aby łóżko spełniało nie tylko swoją podstawową funkcję, ale także aby można było na nim wygodnie siedzieć w ciągu dnia. Składane łóżka drewniane z pojemnikiem na pościel doskonale sprawdzą się w tym przypadku - wystarczy dokupić ozdobne miękkie poduszki, które będą stanowiły podparcie dla pleców. Wybór asortymentu jest bardzo szeroki, zarówno w salonach meblowych jak i w sklepach internetowych z meblami.


stylowemebelki : :